Блог

29 лист. 2021

Рак легень є одним із найпоширеніших видів раку у всьому світі та, зокрема, в Україні. На ранніх стадіях цей вид раку найчастіше протікає безсимптомно, але саме на початкових стадіях лікування є найбільш ефективним. 

Рак – захворювання, яке спричиняє необмежене та неконтрольоване утворення аномальних клітин в організмі. Відповідно рак легень – це злоякісне новоутворення, яке розвивається в легенях.

19 лист. 2021

Циркумцизія - це хірургічна операція по обрізанню крайньої плоті чоловічого статевого члена. 

Циркумцизія - призначається лікарем урологом з метою лікування надмірної крайньої плоті, звуження крайньої плоті (фімозу), запобігання зрощування крайньої плоті з голівкою з подальшими запальними процесами й на вимогу пацієнта, який бажає зробити обрізання в зв'язку з релігійними або естетичними уподобаннями, задля профілактики запальних процесів, захворювань, що передаються статевим шляхом, профілактика рака головки статевого члена, покращення гігієни тощо.

10 лист. 2021

На сьогодні досить часто людям доводиться стикатися з проблемами щитоподібної залози, які не просто доставляють дискомфорт, а й можуть стати причиною серйозних наслідків для здоров'я. Основне захворювання, з яким працюють лікарі - це кіста щитоподібної залози, яка належить до ряду небезпечних хвороб.

Кіста щитоподібної залози – це вузлове утворення щитоподібної залози з порожниною, заповненою рідким вмістом, що визначаються пальпаторно, або за допомогою візуалізуючих досліджень.

01 лист. 2021

Пульмонологія – порівняно новий напрямок медицини, який особливо активно став розвиватися на початку ХХ століття, коли вчені навчилися диференціювати туберкульоз та інші легеневі захворювання. Незважаючи на таку наукову «молодість», пульмонологія є однією з найважливіших наук, оскільки вона займається вивченням та лікуванням органів дихальної системи. У сучасних умовах вона тісно переплітається з такими галузями як онкологія та алергологія.

26 жовт. 2021

Рак молочної залози (РМЗ) займає 1-ше місце у загальній структурі злоякісних пухлин серед жінок. Захворюваність коливається від 50-60 на 100 тис. жіночого населення.

Щорічно реєструють близько 1,7 мільйона нових випадків раку молочної залози, понад 522 тисяч жінок гинуть від цього захворювання кожного року у світі. За даними American Cancer Society, у США кожна восьма жінка хворіє на РМЗ — щоденно реєструють близько 5 000 нових епізодів захворювання та більше 1 500 смертельних випадків.

22 жовт. 2021

Кожна жінка мріє виглядати молодо і красиво. Сьогодні, в епоху розвиненої індустрії краси мрія стає реальністю. Можна бути красивою за допомогою салонних процедур, однією з яких є кислотний пілінг шкіри. Здійснюється він спеціальними препаратами, що впливають на глибокі шари шкіри.

12 жовт. 2021

Синдром подразненого кишківника – це захворювання, за якого в людини порушується робота шлунково-кишкового тракту, з’являються хронічний дискомфорт і біль у животі. Водночас причин для такого стану немає: усі органи здорові.

На цей синдром страждає 10–15% здорового населення планети, найчастіше це жінки. Але по допомогу до лікарів звертається лише третина. 

05 жовт. 2021

Слинні залози у нашому організмі відповідальні за вироблення слини – рідини, яка важлива для травлення та очищення порожнини рота, захисту зубів від мікроорганізмів. Однак у них можливі запальні процеси, утворення різного ступеня інтенсивності та вираженості.

29 вер. 2021

Гігрома - це пухлиноподібне новоутворення, яке є накопиченням синовіальної рідини суглоба.

Найчастіше утворюється на тильній стороні кисті, та в області суглобів ніг (колінних і гомілковостопних). Але може з’являтися також на долоні або в області пальців. Гігрома є доброякісним утворенням і при малих розмірах видалення гігроми обумовлено тільки косметичним дискомфортом. При збільшенні утворення можуть виникати болі, викликані тиском гігроми на нервові стовбури або на артерії. Гігрома не перероджується в ракову пухлину, не гноїться, але самостійно не проходить.

23 вер. 2021

Ні для кого не буде новиною, що нирки – головний фільтр нашого організму. 

Їх надважлива функція полягає у тому, щоб забезпечити збереження максимальної кількості води, але одночасно профільтрувати всі ті речовини, які повинні бути виведені з організму. Таким чином, безперервно фільтруючи рідину, нирки рятують організм від продуктів напіврозпаду і токсинів, які отруюють його і послаблюють.

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.